Časté dotazy

Časté dotazy a informace pro Vás

Zakázková výroba

ZDE vyplněním nezávazného formuláře.

Vždy se snažíme svým zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc a proto vyrábíme designové produkty jak do interiéru, tak exteriéru.

Nejdříve se s klientem projedná představa a přibližné rozměry zakázky (poslání fotografií místa realizace). Čím podrobněji budeme znát veškerá úskalí realizace zakázky, tím přesněji jsme schopni nacenit zakázku před zaměřením specializovaným pracovníkem. U zakázkové výroby např. bran, plotů, atp… se provádí zaměření na místě realizace, vždy po domluvě s klientem. Následná montáž specializovanými pracovníky je součástí objednávky.

Snažíme se přijet co nejrychleji. Z pravidla zaměření probíhá do 3 týdnů.

Jakmile bude zakázka vyrobená a připravena na montáž, tak Vás budeme kontaktovat a společně vybereme vhodný termín realizace. Ve smluvený termín k Vám dorazí specializovaný tým pracovníků, kteří provedou montážní práce. Z pravidla u menších realizací montážní práce trvají 6-8 hodin.

Sériová výroba

Ano, spolupracujeme s firmami na vývoji a následné výrobě dílčích částí jejich produktů.

Disponujeme i zakázkovou výrobou. Našim zákazníkům se snažíme vyjít co nejvíce vstříc, proto uděláme maximu pro Vaši spokojenost a pozitivní zpětnou vazbu. Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám Vaši vizi. V případě zájmu o jinou velikost než vyobrazenou u produktů si ZDE nakonfigurujte zakázkovou výrobu

V případě komaxitových (práškových) barev máme pouze varianty vyobrazené u produktu. V případě zájmu o jiný odstín než vyobrazený u produktů si ZDE nakonfigurujte zakázkovou výrobu

Čas potřebný pro dokonalé zhotovení Vašeho vysněného produktu je přibližně 2-6 týdnů. Vše se odvíjí na množství zakázek v období Vaší objednávky. Vždy své zákazníky o postupu zakázky pravidelně informujeme.

Doprava

Cena dopravy je stanovena dle tarifu vybrané společnosti, nebo lze zboží vyzvednout osobně přímo v naší výrobě sídlící ve Valašské Bystřici 791.

Na Vaší objednávce pracujeme intenzivně od zadání objednávky. Je možné, že již je Vaše zásilka připravena k expedici. Maximální čas doručení držíme do 2 měsíců, tak nám prosím dejte svoji důvěru a čas. Jakmile Vaše zásilka opustí naší výrobní halu, tak Vám zašleme email o stavu objednávky.

Zákaznický servis

Napište nám na info@stinn.cz a my Vám do 24h odpovíme.

Platba

Přijímáme karty MASTER CARD a VISA

Pro bankovní převod použijte číslo účtu: 6007998309/0800

V případě že se jedná o objednávku z našeho e-shopu uveďte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky.