Barový stůl a recepční pult do KPMG.

KPMG v Brně se může pyšnit jedinečným barovým stolkem z naší produkce.

Jedinečný a stylový.

Barový stůl je důležitým prvkem firemních prostorů pro zaměstnance i zákazníky. Designový stůl, který vyniká svým decentním provedením, pomáhá vytvářet luxusní atmosféru a pocit příjemného prostředí.

Bez statického výpočtu ani ránu!.

Provedli jsme statické posouzení s ohledem na zatížení a použité materiály, abychom zajistili dostatečnou tuhost a stabilitu konstrukce. Výsledkem byla optimální konstrukce s minimalistickou „deskou“ a celokovovým zpracováním, která splnila požadavky na vzhled a funkčnost.

Precizní výroba.

Celý proces vždy začíná u projektu, kde jsme zhodnotili možnosti realizace pro dosažení perfektního vzhledu a zpracovali 3D vizualizaci pro lepší představu.

S pomocí formátování plechů laserem, zakružením, odporovým svařováním a lakováním pružnou polyuretanovou barvou, jsme docílili perfektního vzhledu a preciznosti.

Rererence od zákazníka.

Výsledek spolupráce s firmou Stinn splnil v rámci realizace kanceláří pro KPMG veškerá naše očekávání. Atypický barový pult se specifickými požadavky se stal dominantou prostoru a jeho vysoká kvalita zpracování nás opravdu mile překvapila. Komunikace a průběh celé zakázky byly na velmi profesionální úrovni, rádi budeme opět spolupracovat.