Zahrada Oranžerie Kajetánka.

Oranžerie Kajetánka s novými kovovými prvky: altány, treláž a brána elegantně doplňují impozantní stavbu.

Altány, treláž a brána.

Již při příchodu do zahrady se vzbuzují první pocity, které Vám mohou předvídat, co můžete očekávat. Za vstupem, jež tvoří ručně kovaná brána, se v zahradě nachází dominantní velký a malý altán, které jsou doplněné o elegantní treláž. Tyto prvky společně vytvářejí vjem harmonie a luxusu.

Projekt, výroba i montáž.

Bylo nutné provést důkladnou práci při zpracování výrobní dokumentace, abychom zajistili věrnost historickým vzorům. Veškeré prvky jsme vyrobili na míru s důkladnou kontrolou kvality v každém kroku, včetně lakování a montáže. Díky tomuto pečlivému přístupu zaručujeme vysokou úroveň zpracování a celkovou spokojenost klienta.

Průběh výroby.

V první fázi jsme přepracovali projekt a převedli na výrobní dokumentaci, kde jsme zhodnotili veškeré aspekty výroby a vybrali nejvhodnější proces.

Díly formátované na CNC laseru, CNC zakružování, svařování MAG a TIG pro neviditelnost svařovaných míst, mokré lakování polyuretanovými barvami. Každý výrobní proces provází určitá úskalí, která musí být zpracována a vhodně vyhodnocena.

Rererence od zákazníka.

Práce na akci Zahrada Oranžérie Kajetánka – barokní duch ve světě umělé inteligence podle projektu Atelieru Krejčiříkovi, byla pro nás mimořádnou zahradnickou zkouškou. Vznik rozsáhlých kovových altánů s mramorovými římskými mozaikami je v Česku naprosto ojedinělý. Firma STINN předvedla špičkové řemeslo a skvělou koordinaci.