Zahradní plastika.

Umělecký prvek pro kreativní zkrášlení zahrad

Umělecké dílo do zahrady.

Zahradní plastika plní estetickou funkci a může být umístěna v různých částech zahrady. Tvoří dominantní prvek zahrady a v kombinaci s podsvícením zahrada působí magicky i v nočních hodinách. Pohled na zahradní plastiku vyvolává u každého návštěvníka odlišné emoce a dojmy.

Zadání a výrobní proces.

U této realizace nám investor předložil svou představu a požádal nás o výrobu. Před výrobou byl zhodnocen celý výrobní proces, přičemž jsme se zavázali k dodržení všech požadovaných parametrů. Během výroby jsme kombinovali zakružování, lisování, kování, svařování, broušení a v neposlední řadě pískování.

Proces výroby.

Zkružením jsme docílili tvarů, které přibližně odpovídaly požadovanému vzhledu. Při kompletaci jsme každý díl jednotlivě přirovnávali a dotvarovávali za pomocí lisování.

Po dokončení výroby jsme se věnovali posledním úpravám, kdy jsme pečlivě ladili drobné detaily za pomocí brusných nástrojů. Každý detail je pro nás nesmírně důležitý, a proto mu věnujeme patřičný čas.

Rererence od zákazníka.

Martin Zuštík - investor

Firma STINN zhotovila plastiku, která předčila naše očekávání. Spokojeni jsme byli rovněž s cenou. Plastika je doplněna osvětlením a pomáhá vytvářet nejen náš prostor, ale taky dobře působí na svoje okolí. Přístup a práci firmy vysoce oceňujeme.