Naše služby

Naše služby jsou rozvrženy tak, abychom mohli pokrýt komplexní kovovýrobou co nejširší spektrum zákazníků. Neváhejte a přesvědčte se sami, že i realizace právě u Vás proběhne s úsměvem!

Kovo

Návrhy

2D/3D výkresová dokumentace

Součástí každé precizní a efektivní výroby by měla být výkresová dokumentace. Jedná se o nepostradatelnou součást zakázkové výroby. Ještě než započne výroba, tak zákazníkovy zhmotníme projekt do 2D/3D pro co nejreálnější představu a doladění každého detailu.

Svařování

Metoda - MAG

Patří k nejrozšířenějším metodám při výrobě ocelových konstrukcí, tlakových nádob, potrubí a strojních zařízení. Předností této metody je veliká efektivita práce.

Metoda - TIG

Touto metodou jsme schopni efektivně svařovat nerez, hliník, měď, nikl, aj…. Dodržením technologických postupů svařování metodou TIG docílíme vysoké kvalit svárů. Výkonnostní parametry při ručním svařování jsou v porovnání s metodou MAG velmi nízké.

Metoda - MMA

Jedná se o metodu, která je v největší hojnosti využívána na otevřených stavbách a při montážích. Jedná se o metodu svařování elektrickým obloukem za pomocí tavící se obalené elektrody.

Dělení materiálu

CNC laserem

Jedná se o technologii, která dokáže dělit materiál s vysokou rychlostí a přesností.

Děrování a vysekávání na CNC

Jedná se o ekonomičtější variantu oproti dělení materiálu laserovou technologií. Ve srovnání s laserem metodou vysekáváním není docíleno takové přesnosti ani efektivity

Pásovou pilou

Jedná se o nejvhodnější a nejefektivnější metodu dělení profilového materiálu na realizaci zakázkové i sériové výroby různého charakteru.

Tvarování

Zakružování

Je ohýbání materiálu, kterým stočíme materiál do kruhu, oválu nebo kuželu. Dokážeme zakružovat plechy, trubky a jekly.

CNC ohraňování

Jedná se o počítačem řízené zařízení, které ohýbá plech pod požadovaným úhlem. Jeho nesmírnou předností je přesnost a rychlost.

Obrábění

Frézařské práce

Frézování je třískové obrábění vícebřitým nástrojem. Jedná se o velice precizní opracování materiálu.

Úprava

Povrchová úprava

Ochrana proti korozi, teplotě, otěru, …? Chcete zlepšit mechanické, estetické, třecí nebo chemické vlastnosti povrchu? Ať už se jedná o jakýkoli požadavek, tak my si sním hravě poradíme.

Dřevo

Dřevo výroba

Ve dřevovýrobě jsme schopni materiál naformátovat a povrchově upravit (zbrousit , upravit hrany, olejovat, lakovat nebo mořit)

Naše dřevo výroba se zabývá pouze výrobou pracovních desek a doplňkového sortimentu spojeného s naším E-shopem a drobnou zakázkovou poptávkou.

Kámen

Opracování kamene

Kámen používáme jako prvek, který začleňujeme do sériové i zakázkové výroby. Přednosti, kterými nás právě tento materiál oslovil je nespočet. Spojením odolnosti a jedinečnosti každého kousku, který zformovala sama příroda vznikl materiál co ve světě designového a stavebního využití nezná konkurenta.

Tento materiál jsme schopni formátovat, frézovat, brousit, leštit.